KAPAKLI KOMBİ SERVİSİ

#KAPKALI #KOMBİ #SERVİSİ 

 Hemen hemen herkesin kış ayı  soğuklarında yaşadıkları sorunlardan bir tanesi de, yaşam alanlarımızın konforunu sağlayan  kombilerimizin arıza çıkarması yada sorunlu çalışması veyahut performansının düşük olması sorunudur. Ve bu durum bir süreliğine idare edilebilir gibi görünse de sizlere zaman içinde çok daha büyük sorun ve sıkıntılar çıkarta bilmektedir.  Bu nedenle Kapaklı Kombi Servisi olarak , sene en az bir kere kombileriniz bakımının yapılması gerektiğinin önemini vurgulamaktayız. 

Ancak şunu unutmayın ; kombinizin bakımını mutlak suretle, teknik bilgisi olan, mesleki eğitimi , yetki belgesi olan işin uzmanı ve profesyonel ustalar tarafından yapılması yada Kapaklı Kombi Servisini arayarak yardım istemelisiniz. İşi bilmeye, teknik bilgi ve donanıma sahip olmayan kişilerin cihazınıza müdahale etmesine izin vermeyin. Aksi takdirde cihazınızın ömrünü kısaltacağınız gibi kısa süreli çözümler ile maddi yükü fazla sorunlarla karşı karşıya kalabilirsiniz. 

#Kapaklı #Kombi #Servisinin  ; Kombiniz bakımı için sırasında yaptığı işlemler şunlardır. 

Kombinizin sıcak su ve kalorifer yanma  sorunun olup olmadığına dair durum  kontrolü yapılır. Kapaklı kombi Tamiri Tozlanma ve kirlenme durum kontrolleri yapılır ve temizlenir. Kombinizin Yanma (ateşleme ) brülörü temizlenir ve kontrolleri sağlanır.

Su ısınma kazanı kontrol edilir. Kombinizin otomatik gaz kesme durumu kontrol edilir. Kombinizin elektrik ve elektronik bağlantılı kontrolleri yapılır. Kombinizin gaz valfi ayarları gözden geçirilerek yapılması gereken ayarlar gerçekleştirilir. Kalorifer dönüş hattındaki pislik tutucu filtre bakımı yapılarak temizlenir. Bacalı kombilerinizde tüm bu işlemlere ek olarak  ; baca limit sensörü (duyarga) kontrol edilir. Bacanın çekiş durum gözden ve elden geçilir. Yoğuşmalı kombilerde ise ; Yoğuşma haznesi temizliğini yapılması ve bakımı  ile birlikte , Kalorifer gidiş hattındaki çamur ayrıştırıcı filtre temizliği ile bakımı eklenir. 

Kapaklı Kombi sevisi işinin uzmanı , teknik bilgi ve donamına sahip ustaların eşliğinde kombinizin bakımlarını gerçekleştirme sırasında tespit edilen arıza ve değişimi gereken parçaların bilgisini siz müşterilerini aktarır ve silerden gelen talep doğrultusunda arıza giderme ve parça değişim işlemlerini gerçekleştirir. 

Yazın sıcak su kullanımında ihtiyaç duyduğumuz, ancak kışın soğuklardan korunmak ve ısınmak için ihtiyaç duyduğumuz kombilerimizin bakım ve onarımının, soğuk havalarda mağduriyet yaşamamanız adına tek yapmanız gereken Kapaklı Kombi servisini 7/24 arayarak Kombinizin bakım , onarım , tamir ve parça değişimlerini gerçekleştirmek olacaktır. 

 Kapaklı Kombi servisi olarak , verdiğimiz hizmetler dahilinde sadece , bakım onarım , tamir ve parça değişimi olmadığını  bunun yanı sıra kombinizin kurumu için yer keşfi ve montaj ve kurulum işlemlerinde gerçekleştirmekteyiz.

Sizlere sunmakta olduğumuz her hizmetin arasında durmakla beraber önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyeti ve güler yüzüdür. Sizlerin yüzünü güldürmek için hizmet etmeye varız. 

Sizlerde  kombilerinizin kışa hazırlığında bizleri tercih ederek , Kapaklı kombi servisinin üstün hizmet kalite anlayışı ilkesini benimseyen servis elamanlarının teknik bilgileri ışığında güvenilir  ve kaliteli bir hizmetten faydalanabilirsiniz. 

Kapaklı Kombi Servisi 7/24 sizlerin belirleyeceği gün ve saat içinde sizleri hizmet vermekte sizleri  mağduriyetini en aza indirgemek için, hızlı çözüm ve yerinde müdahale edilecek konularda sizlerin mutlu etmektedir. 

 Kapaklı Kombi servisi yıllara dayanan tecrübesi , işin uzmanı profesyonel ustaları ve teknik bilgiye sahip güvenilir ekip çalışanları ile kışın sizlerin sıcak yuvanızdaki mutluluğunuza gölgenin düşmemesi ve sizlerin her daim  kombinizin size sağladığı konforu  düzenli aralıklara yaptıracak olduğunuz bakımlarla  daim kılacaktır.  Sizin mutluluğunu Kapaklı Kombi servisinin referansı , güler yüzünüz ise başarımızın ödülüdür. Biz gücümüzü sizlerin mutluluğunuz ve güler yüzünüzden almakta olup referansımızı ve başarımızı en süt seviye sizlere taşımakta ısrarlı ve gönüllüyüz.

Yorumlara katıl

Çalıştığımız Firmalar

Tüm kombi markaların bakım ve onarımı için bizi arayın.

Firma9
Firma8
Firma6
Firma5
Firma4
Firma3
Firma2
Firma
HEMEN ARA